Bilebilen

Başlangıç / Kısa Yazılar / Sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma konulu hikaye

Sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma konulu hikaye

Sponsorlu Bağlantılar

Sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma
sana yapılmasını istemediğin
Ayşe hanım beş katlı bir apartmanın ikinci katında kiracı olarak oturan bir ev hanımıydı. Hemen üçüncü katta oturan Aylin hanım sürekli olarak yukarıdan balkondan ve pencereden sofra silkeliyor,bazen balkondan halı çırpıyor,bu durum da Ayşe hanımı rahatsız ediyordu.Yemek kırıntıları,tozlar hep Ayşe hanımın çamaşırlarına ve balkonuna düşüyordu.Bu durumu Aylin hanıma söylemesine rağmen Aylin hanım bu duruma aldırış etmiyor,umursamıyordu.
Ayşe hanımın eşi Hasan bey ticaretle uğraşan kendi halinde bir adamdı.Dördüncü katta oturan Ali bey çalıştığı kurumdan emekli olunca evini satıp köye yerleşmeyi aklına koymuş ve bu durumu ailesini de anlatmış ve ikna etmişti.Bu haberi duyan Ayşe hanım durumu eşine anlatmış ve eşinin birikmiş parası ve banka kredisi ile evi satın almaya ikna etmeyi başarmıştı.
Dördüncü kattaki evi satın alan Ayşe hanım ve Hasan bey eve yerleştikten sonra aynı durumu kendisi de yapmaya başlamış.Yani sofra silkeliyor,halı çırpıyordu.Aylin hanım bu durumdan rahatsız olsa da Ayşe hanıma bir şey diyemiyordu.Zira kendisi de bir zamanlar aynı kötü davranışlar içinde idi.Bu durumdan pişman olmuş ama artık çok geç olmuştu.
Buradan çıkartılacak olan ders sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Bir milletin varlığını sürdürebilmesi için dayanışma neden önemlidir konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
kendine yapilmasini, kendine yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma hikaye, sana yapılmasını istemediğin şeyi başkasına
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Katı maddelere örnekler

Sponsorlu Bağlantılar Mermer Taş Tahta Toprak Tuğla Altın Kömür Demir Sponsorlu Bağlantılar BilebilenÖnceki yazımız Gaz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.