Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Aile ile ilgili kompozisyon örneği

Aile ile ilgili kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Aile ile ilgili kompozisyon örneği aile hakkında yazı aile konulu kompozisyon kısa kompozisyon örneği

Aile, yeni bireylerini hayata hazırlayan, birbirlerine hayatı öğretip maddi ve manevi bakıcılık yapan ve genellikle aralarında kan bağı bulunan kişilerin bir arada bulunmasıyla oluşan toplumun en küçük birimidir.

Aile toplumun çekirdeğidir. Günümüzde anne, baba ve çocuklardan oluşan topluluğa aile diyoruz. Manevi anlamda aile olan insanlar da vardır elbette. Ailede en önemli unsur muhakkak ki güvendir. Kişi herkesten çok ailesine güvenir. Aile büyükleri aile küçüklerini maddi ve manevi olarak besler, büyütür. Aile her zaman büyüme çabasındadır. Her zaman yeni bireyler ve güzel birliktelikler amaçlanır. En mühim konu ise aile arasındaki sevgi bağıdır.

Yaşadığımız hayatta insanın en büyük özlemi ve sevgisi ailesinedir. Bu nedenle aile her güzel şeyin başındadır. Aile en iyi doktor ve en iyi öğretmendir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Acı acıyı keser su sancıyı ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
aile ile ilgili kompozisyon, aile ilgili kompozisyon, kısa Kompazisyon aile, aile ile ilgili bir yazı, Sevgi ailenin önemi ve arkadaslık ile ilgili kompozisyon
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

2 Yorumlar

  1. Allah razı olsun sizden çok işime yaradı

  2. maşallah siteye nazar deymesin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.