Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Ateş düştüğü yeri yakar atasözü ile ilgili kompozisyon örneği

Ateş düştüğü yeri yakar atasözü ile ilgili kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

ateş düştüğü yeri yakar
Ateş düştüğü yeri yakar kompozisyon örneği
Acıyı yaşayan ile uzaktan bakan

İnsanların başlarına gelen felaketlerin, acıların, üzüntülerin anlaşılabilmesi mümkündür; fakat bunları anlamak, hissetmek ile yaşamak arasında ciddi farklar vardır.Dışarıdan ne kadar empati yapılmaya çalışılsa bile acıyı ancak çeken en yoğun yaşar.

Ateş nasıl ki düştüğü yeri yakar ise insanların başlarına gelen acı olaylar da o insanları etkiler, üzer.Yaşamın içinde bir çok sevinçli ve üzücü olaylar yaşarız.Yakınlarımız bizlere destek olur, özellikle üzücü olaylarda yanımızda olurlar ve acılarımızı paylaşırlar.Fakat bu paylaşımlar bizim acımızı azaltmakla beraber dindirmez. Örneğin bir ailede baba vefat ettiği zaman o aile için çok acı ve keder dolu günler olur.İnsanlar eş dost tanıdıklar taziye gelirler.Bütün bunlar acının paylaşılması destek olma amacı taşır.Fakat o ailenin içine ateş düşmüştür.Bu ateş de ancak onları yakar.Diğer insanların bu durma üzüntüsü ile aile bireylerinin üzüntüsü aynı değildir.

Her olayın etkilediği insan gurupları farklılıklar göstermektedir.Olayı yaşayanlar ile dışarıdan bakanlar ve yaşamayanlar faklı kategorilerde yer alırlar.Olayın etkilediği insanlar ile etkilemediği sadece duygusal olarak daha az etkilediği insanlar vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Et tırnaktan ayrılmaz atasözü ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
ateş düştüğü yeri yakar kompozisyon, ateş düştüğü yeri yakar kompozisyonu
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.