Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili kompozisyon örneği

Bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili kompozisyon örneği atasözü ile ilgili kompozisyon bir elin nesi var iki elin sesi var hakkında kısa kompozisyon

Geçmişten günümüze her zaman insanlar birbirlerine ihtiyaç duymuştır. Bu durum kişilerin bir arada yaşama isteğini arttırmıştır ve bu sayede paylaşım artmıştır.

Dünyada bir insan için pek çok zorluk ve bu zorlukların üstesinden gelme yolları bulunmaktadır. İnsan her konuda bir başka insanın yardımına ihtiyaç duyar. Bu olumlu bir durumdur, çünkü paylaşmayı ve iletişimi öğretir. Kişi kendi başına beceremeyeceği her iş için bir başkasından yardım ister. Bu durumda o işin faydasını birden fazla kişi görür. İnsanca yaşam denilen de zaten paylaşmanın getirdiği güzelliklerdir. Zor bir iş birden fazla kişi tarafından daha çabuk ve verimli yapılır.

İnsan doğası gereği toplum içinde hayatını sürdürür. Bu durumda toplumun bir parçası olarak toplumdan yardım talep etmesi ve zorlukların üstesinden gelmesi doğaldır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Acı acıyı keser su sancıyı ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir yorum

  1. Çok teşekkür ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.