Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Can boğazdan gelir ile ilgili kompozisyon örneği

Can boğazdan gelir ile ilgili kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Can boğazdan gelir ile ilgili kompozisyon

can boğazdan gelir
Beslenmenin önemi
İnsanların yaşayabilmeleri sağlıklı olmaları ve hayatlarını devam ettirmeleri için beslenmeleri gerekir.Beslenme tüm canlılar için ihtiyaçtır.Fakat bu beslenmede karın doyurmak yerine vücudun ihtiyacı olan besinleri almak daha fazla önem taşımaktadır.
Atalar can boğazdan gelir derken beslenmenin önemine dikkat çekmek istemişlerdir.Düzenli ve yeterli dengeli beslenen insanların sağlıkları daha iyi durumda olmaktadır.Bundan dolayı çabuk hastalanmazlar ve dinç olurlar.Beslenmesi düzenli olanların bağışıklık sistemleri gelişir ve mikroplara karşı dirençli olurlar.Bundan dolayıdır ki beslenme insanlar için çok önem taşımaktadır.Ayrıca beslenme insanların büyüme ve gelişmelerinde önem taşır.Tüm bu veriler beslenenin ve sağlığın önemi için önem taşır.
Yemek yemek sadece lezzet demek değildir.İnsanların ihtiyaçları olan vitaminlerin proteinlerin yağların alınması,sağlıklı kalmak ve olmak anlamlarına gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Can çıkar huy çıkmaz atasözü kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir yorum

  1. mnıbkmhynjı

    giriş gelişme ve sonuç harika olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.