Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir kompozisyon örneği

Eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Eşeğe altın semer vursalar eşek yine eşektir ile ilgili kompozisyon
eşek

İnsani Değerler
İnsanların gerçek değerlerini gösteren onların karakterleri huyları ve kişlikleridir.Dışarıdan bakıldığı zaman gösterişli olmaları onları saygın yapmaz.

Kişilerin karakterlerinin düzgün olması ahlaklı olmaları erdemli olmaları onların bu dünyada en büyük kazanımlarıdır.Onlara verilecek değerlerin ve gösterilecek hürmetin saygınlığın bu esaslar içinde olması gerekmektedir.Nice insanlar vardır gerek kılık kıyafetleri gerek yaşamlarındaki maddi varlıkları onların üstün olmasını sağlar.Fakat bu üstünlük sadece maddiyat anlamındadır.Fakat insanların asıl ve önemli olan değerleri karakterleri ve erdemli olmaları ile alakalıdır.Eşek ne yaparsanız yapın isterse semerini altından yapın bu eşeğin değerine bir şey katmaz.Yani eşek yine eşektir.İnsanlar için de bu böyledir.

İnsanların donanımları eğitimleri karakterleri ve kısaca insani değerlerinin gelişmesi ve oluşması o insanın toplumdaki yerini ve değerini göstermektedir.Bu sıfatlar maddiyat ile asla ölçülemez.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Acı acıyı keser su sancıyı ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.