Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye

Gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye

Sponsorlu Bağlantılar

Gülme komşuna gelir başına hikaye

İnsanların bazen duygularına yenik düşmesi ve tepkilerini gösterme şekilleri hoş olmamaktadır.Bu gibi durumlarda kendimiz kontrol etmeliyiz.

Zeynep, okul basketbol takımı seçmelerine katılmak için evden çıkmış ve bindiği araç ufak bir kaza yapınca seçmelere yetişememiş.Bu duruma çok üzülen Zeynep öbür gün okuldaki arkadaşı Leyla tarafından alay konusu omuş.Kendisini görünce “nasıl böyle önemli bir olaya geç kalırsın? insan koşarak gelir yine de gelir” gibi kelimeler ile Zeynep’in canının sıkılmasına neden olmuş.Leyla ise seçmelere katılmış ve kendinden emin bir şekilde okulda bu alaycı ve kibirli hallerine devam etmiş.Fakat akşama doğru seçme sonuçları açıklandığında Leyla kaybedenler arasında yer almış.Buna üzülen Leyla mahçup olmuş.Fakat Zeynep için söylediği sözlerin tavırların nekadar yanlış olduğunu fark ederek ondan özür dilemiş.

Burada anlatılmak istenen herkesin başına kötü ve üzücü hallerin gelebileceği gibi kendimizin de başına gelebilir.Bu nedenle bu durumda bizlere yakışan kötü ve zor durumlarda olanlara yardım elin uzatmak ve moral vermek olmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Gülme komşuna gelir başına kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
gülme komşuna gelir başına hikayesi, gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye, gülme komşuna gelir başına hikaye, gülme komşuna gelir başına kompozisyon, gülme komşuna gelir başına ile ilgili öykü
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

6 Yorumlar

  1. Daha net örnekler olmalı ama çok iyi bir uygulama

  2. güzel olmuş teşekkürler

  3. cok guzel odevimi yaptim sizin sayenizde tesekkurler :))))

  4. sizin sayenize ödevimi yaptım ve öğretmenimden 5 aldım teşekkürler.

  5. Teşekkür ederiz

  6. ben hemen ödevimi yapabildim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.