Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Gülme komşuna gelir başına kompozisyon örneği

Gülme komşuna gelir başına kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Gülme komşuna gelir başına kompozisyon

İnsanların başlarına gelen kötü durumların yada olumsuzlukların bizim de başımıza gelebileceğini akıldan çıkartmamak ve ona göre davranmak gerekir.İnsanların bu durumları ile alay etmek dalga geçmek yada haz almak doğru olmayan hareketler ve davranışlardır.

Her şeyin insanların başına gelebileceğini unutmamak gerekir.Yakınlarımızın komşularımızın sevmediğimiz insanların bile başlarına olumsuz bir durum geldiği zaman üzülebilmek ve onlara yardımcı olmak insani bir görevdir.O insanların başlarına gelen kötü durumların bir gün bizim de başımıza gelebilme ihtimali yüksektir.Örneğin sevmediğimzi bir arkadaşımız yolda düştüğü zaman ona gülmek yerine onun elinden tutmak ve kaldırmak gerekir.Ona gülüp geçer ve dalga geçer isek bir gün bizde düşebilir ve aynı şeyleri yaşayabiliriz.

Hayat içinde insanların başlarına her türlü olaylar gelebilir.İnsan olarak bu durumda onlar ile ilgilenmek ve yardım etmek görevimizdir.Onların düştükleri durumdan zevk almak doğru değildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Barış ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
gülme komşuna gelir başına örnekleri
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.