Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Hayal etmeden yaşamak mümkünmü kompozisyon örneği

Hayal etmeden yaşamak mümkünmü kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

hayal-

Hayal etmeden yaşamak mümkünmü kompozisyon
Yaşam ve Hayal
İnsanların hayal etmemesi demek üretmemesi, düşünmemesi,dolayısı ile gerçekleştirmemesi demektir.İnsaoğlu yaşadığı süre boyunca sürekli kendini geliştirmektedir.Bu da ancak hayal etmek ile mümkündür.Hayal etmek başlamak proje üretmek anlamındadır.
Teknolojik aletlerden tutun da, en basit mutfakta kullandığımız bir alet bile, ilk önce hayal edilmiş sonra üretilmiştir.Yani insanların kafalarındaki projelerin yaşama geçmesi halidir.İhtiyaç duyulan tüm ürünlerin,ya da hayatımzı için belirlediğimiz olmak istediğim kişi için ilk önce hayal eder,hedef koyar ve uygulamaya başlarız.Bu nedenle insanların hayal etmeden yaşamaları mümkün değildir.İnsan düşünen bir varlık olduğundan dolayı sürekli hayal eder.Bugün uzaya gidiliyor,aya çıkılıyor,tıp alanındaki tüm aletler yapılabiliyor ise bunların temeli hayaldir.
Yaşam var oldukça,insanlar hep hayalleri peşinden koşmak isteyeceklerdir.Bu hayaller hem insanların birey,hem toplum olarak hedeflerine gitmelerini sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Bilim ve teknikte sınır yoktur kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
hayal kompozisyon örnekleri
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.