Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Okulda huzur düzen ve güven ile ilgili kompozisyon

Okulda huzur düzen ve güven ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar

Okulda huzur düzen ve güven ile ilgili kompozisyon örneği
okul düzen ve huzuru

Okul düzeni eğitim kalitesini arttırır
Okullar öğrencilerin evden sonra en çok vakit geçirdikleri yerlerdir.Okullarda her zaman asayişin olması,düzen ve huzurun olması çocukların daha iyi bir eğitim almasını sağlayacaktır.
Okulalr ilim irfan yuvalarıdır.Burada düzenin olması,huzurun olması çocukların kaliteli bir eğitim almasının yanında kişiliklerinin de gelişmesinde önemli ve pozitif bir rol oynamaktadır.Okulun güven içinde olması, ailelerin de çocukları adına huzur ve gönül rahatlığı içinde olmasını sağlar.Okulda huzurun ve düzenin olması için öğrencilerin okul ve sınıf kurallarına uyması gerekir.Yani okulda düzenin olması,huzurun ve güvenin olması öğrencilerin elindedir.Öğretmenler ve öğrencilerin birbirleri ile iletişimlerine dikkat etmesi saygı ve sevgi çerçevesi içinde olmaları kurallara uyulması zaten düzeni ve huzuru getirir.
Gerek okul hayatında gerek normal hayatta insanların huzuru güveni ve düzeni yine kendi içinde sevgi saygı hoşgörü içinde olmalarına bağlıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Okulumuzun hayatımızdaki önemi ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
sınıf düzeni ile ilgili nutuk
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.