Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Trafik ile ilgili kompozisyon çalışması

Trafik ile ilgili kompozisyon çalışması

Sponsorlu Bağlantılar

Trafik ile ilgili kompozisyon çalışması

Trafik

Trafik, dışarıda taşıtlar ve yayalar ile birlikte tüm yol durumunu ifade eden genel kavramlardır. Yoldan geçen araçlar, insanlar trafiğin kapsamındadır.

Trafik hayatın içindedir ve zorlukları vardır. Önemli olan bu zorlukların farkında olmak ve gerekli önlemleri almaktır. Trafikte uyulması gereken kurallar vardır. Unutulmamalıdır ki bu kurallar insanları kazadan korumak içindir. Trafikte araçla veya yaya olarak hareket edebiliriz. Eğer bir araçla hareket ediyorsak dikkatli olmalı ve her zaman yayaları kendimizden fazla düşünmeliyiz. Çünkü herhangi bir kaza onlar için daha tehlikelidir. Yaya olarak bulunuyorsak kurallara uymalı ve kimseyi zor durumda bırakmamalıyız.

Teknoloji ilerledikçe trafikte yaşanılan zorlukların artması da muhtemeldir. Mühim olan trafikte nasıl hareket etmemiz gerektiğini bilmektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Niçin İbadet Edilir Kompozisyon Örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
trafik ile ilgili kompozisyon, trafikle ilgili kompozisyon, trafik ile ilgili kompozisyon örnekleri, https://www bilebilen org/kompozisyon-ornekleri/trafik-ile-ilgili-kompozisyon-calismasi html, trafik kurallarıyla ilgili yazılmış kompozisyon
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.