Bilebilen

Başlangıç / Kompozisyon Örnekleri / Yeşilay haftası ile ilgili kompozisyon örneği

Yeşilay haftası ile ilgili kompozisyon örneği

Sponsorlu Bağlantılar

Yeşilay haftası ile ilgili kompozisyon

yeşilay haftası
İnsanların yaşamlarının sağlıklı ve kaliteli olabilmesi için zararlı alışkanlıklardan uzak durması,beslenmesine dikkat etmesi ve spor yapması gerekir.Fakat tüm bunların en önemlisi zararlı alışkanlıklardan uzak durmasıdır.
Yeşilay cemiyeti insanların bu zararlı maddelerden uzak durması için halkı bilinçlendirmekte ve bu maddelerin zararlarını anlatmaktadır.Gençlerin sağlıklı birey olmaları için mücadele etmektedir.Alışkanlığı olanlarında bırakması için çalışmalar yapmaktadır. Yeşilay haftasında bu konular daha belirgin bir şekilde yapılmakta ve çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.Ülkemizde Yeşilay haftası 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanmaktadır.
İnsanların bağımlı oldukları zararlı maddelerden kurtulması için yardım alabilecekleri yerlerin başında Yeşilay cemiyeti gelmektedir.Aynı zamanda tüm sağlık kuruluşlarından da yararlanabilmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Temiz çevre ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
yesilay ile ilgilikompozisyon ornekeri, yesilay kompozisyon, yeşilay bağımlılığı ile ilgili kompozisyon, Yeşilay ile ilgili kompozisyon, Yeşilay ile kısa kompozisyon Yeşilay ile kısa kompozisyon
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

Çanakkale şehitleri ile ilgili kompozisyon

Sponsorlu Bağlantılar Çanakkale Şehitleri 18 Mart Çanakkale şehitlerini anmak için her yıl törenler düzenlenmektedir.18 Mart …

Bir yorum

  1. Sigara içen daha çabuk yaşlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.